• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

KIRŞEHİR'DE UFKA YOLCULUK YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ.

Manevi Bahar Mevsimi Ramazan” temasıyla ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin düzeyinde dört farklı kategoride gerçekleştirilen yarışma önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi gördü.

Yurdun dört bir tarafından kaydolan yüzbinlerce kişi arasından ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin kategorilerinde Türkiye genelinde ilk 20.000’e giren yarışmacılar, 28 Nisan Pazar 2. Aşama Online Sınava katıldı.

Sınav Sonuçları 8 Mayıs’ta Yayınlandı!

11. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması 2. Aşama Sınavı, 28 Nisan 2024 Pazar günü 81 ilde online olarak gerçekleştirildi. Yarışmacılar sınava kişisel bilgisayar, tablet ve telefonları ile katıldılar.

 

Sınav heyecanının gün boyu farklı kategorilerde devam ettiği yarışmanın soru ve cevapları 29 Nisan Pazartesi günü, sonuçları ise 8 Mayıs Çarşamba günü yarışmacı profillerinde yayınlandı.

Herkesin kazandığı yarışma Ufka Yolculuk’ta, her iki sınavı da başarıyla tamamlayan Kırşehir’de dereceye giren 4 kategoride 12 yarışmacıya Ahi İzcilik Spor Kulübü tatafından ödülleri kulüp yerleşkesinde verildi.11 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
UFKA YOLCULUK YARIŞMASI
FEYZÜ'L KUR'AN
TİF
ÇEKÜD
AKRA FM
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret59812