• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE

Yarışmaya katılmak için hiçbir yaş sınırı yoktur. Ödüller 6-13 yaş aralığındaki çocuklara verilecektir.

Kayıtların Başlama Tarihi: 5 Ocak Perşembe
Son Kayıt Tarihi: 25 Ocak Çarşamba 23.59
Yarışma Başlangıç Tarihi: 25 Ocak Çarşamba sabah namazı ile başlıyor
Yarışma Bitiş Tarihi: 3 Şubat Cuma yatsı namazı ile sona eriyor
Online Ödül Töreni: 9 Şubat Perşembe

www.haydicocuklarcamiye.com sitesinde yer alan KAYIT OL butonu üzerinden kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı telefon numarası ile birden fazla kayıt yapılabilmektedir ama şifrelerinin farklı olması gerekmektedir.10 gün boyunca namazlarımızı mümkünse camide değilse evlerimizde kılarak puan kazanıyoruz. (Cami de kılınması durumunda ekstra puan kazanılacaktır.) Kıldığınız namazları aynı gün içerisinde kendi özel sayfanızdan işaretliyorsunuz.


Proje sonunda “380 ile 450 arası” puan kazanan kız çocukları ile “400 ile 450 arası” puan kazanan erkek çocukları içerisinden, kura ile yapılan çekilişte binlerce çocuğa sürpriz hediyeler verilecektir. Projenin asıl ödülünün ebeveynler tarafından verilmesini istiyoruz. Kendi belirlediğiniz ödülü, yine kendi belirlediğiniz puana göre proje sonunda kendiniz temin ederek çocuğunuza hediye edebilirsiniz.

Sabah Namazı : 10 Puan (+3 Puan)
Öğle Namazı : 5 Puan (+2 Puan)
İkindi Namazı : 5 Puan (+2 Puan)
Akşam Namazı : 5 Puan (+2 Puan)
Yatsı Namazı : 8 Puan (+3 Puan)

Not: Camide cemaatle kılanlara yukarıda belirtildiği gibi ek olarak artı puan verilecektir. Yarışmamız, güven esasına dayalıdır. Katılımcının veya ebeveyninden siteden yapmış olduğu namaz girişleri baz alınacaktır.Proje başladığı zaman kullanıcı girişi yapınız, hangi vakti nerede (ev veya cami) kıldıysanız işaretleyip kaydedin. Namaz girişlerini, her vakit namazı kıldıktan sonra yapabileceğiniz gibi, gün sonunda topluca yapabilirsin. Kullanıcı girişi yaptığınızda toplam puanınızı görebilirsiniz. www.haydicocuklarcamiye.com  adresi ana sayfasından KAYIT OL butonunu tıklayarak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle yarışmaya kaydolmanız gerekmektedir. Kayıt bilgilerinizle kullanıcı girişi yaptığınız zaman "Arkadaşını Davet Et" butonunu kullanarak davetleri gerçekleştirebilirsiniz. En çok arkadaşını davet eden 100 kişiye akıllı saat hediye edilecektir.98 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
UFKA YOLCULUK YARIŞMASI
FEYZÜ'L KUR'AN
TİF
ÇEKÜD
AKRA FM
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret59812