• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

UFKA YOLCULUK YARIŞMASI İL PROTOKOL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR.

Ahi Gençlik Spor ve İzcilik Derneği olarak UfkaYolculuk-10 Kitap Okuma Yarışması kapsamında il protokol ziyaretlerine devam ediliyor. Bu kapsamda Ufka Yolculuk il komisyonu adına Abdurrahman DAĞISTAN, Zafer KÖKSAL, Bayram KOYUNCU ve Münir BORA, Sayın Valimiz İbrahim AKIN’ı ziyaret etti. Dernek olarak yapılan faaliyetler hakkında Sayın Valimiz bilgilendirildi.

17 Ocak Pazartesi günü www.ufkayolculuk.com sitesi üzerinden yapılmaya başlayan yarışma başvuruları 18 Nisan Pazar günü saat 20.00’de sona erecek. Her yıl farklı konularda gerçekleştirilen Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları, bu yıl “Sağlıklı Düşünmek” temasıyla ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin düzeyinde 4 farklı kategoride düzenleniyor. İlkokul kategorisinde yarışmaya katılanlar, “Elma Dersem Düşün”, ortaokul kategorisinde yarışmaya katılanlar “Eyvah! Ceviz Çatırdıyor”, lise ve yetişkin kategorilerinde yarışmaya katılanlar ise "Düşün! Bir de Sağlıklı Düşün” kitaplarını okuyarak hazırlanacaklar. Katılımcılar 17 ve 18 Nisan 2022’de yapılacak 1. Aşama sınava bulundukları yerden 08.00- 20.00 saatleri arasında 2 gün boyunca çevrimiçi olarak girebilecekler. İkinci aşama sınav ise yine çevrimiçi olarak 22 Mayıs 2022 Pazar günü yapılacak.

Ufka Yolculuk Yarışması İl Komisyonuna nazik ziyaretleri için teşekkür eden Vali İbrahim AKIN, 10. Ufka Yolculuk Kültür Yarışmasının ülkemiz ve ilimiz için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

 

 118 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
UFKA YOLCULUK YARIŞMASI
FEYZÜ'L KUR'AN
TİF
ÇEKÜD
AKRA FM
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret56574