• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE YARIŞMASI KIRŞEHİR'DE

 

Server Gençlik Derneği Haydi Çocuklar Camiye Yarışması Düzenliyor.

Yarışmaya kimler katılabilir
Yarışmaya katılmak için hiçbir yaş sınırı yoktur. (Proje sonunda çekilişle 6-13 yaş arasında çocuklara hediye verilecektir.)

Kayıt
Yarışmamıza kayıt ol butonu üzerinden kayıt olabilirsiniz. Bir telefon numarasına birden fazla kayıt alınabilmektedir. (Şifrelerinin farklı olması gerekmektedir.)

Uygulama
8 gün boyunca namazlarınızı mümkünse camide değilse evlerinizde kılarak puan kazanıyoruz. (Cami’de kılınması durumunda ekstra puan kazanılacaktır.)
Kıldığınız namazları aynı gün içerisinde kendi özel sayfanızdan işaretliyorsunuz.
Proje sonunda kız çocuklar için 280 ve üstü, erkek çocuklar için 300 ve üstü puan kazananlar içerisinden, kura ile yapılan çekilişte binlerce çocuğa sürpriz hediyeler verilecektir.

Yarışma Tanımı
“Haydi Çocuklar Camiye” projesi, 28 Ocak Cuma günü Sabah Namazı ile başlayıp, 4 Şubat Cuma günü Yatsı Namazı ile sona erecektir. Toplamda 8 gün sürecek projede, çocuklar her namaz vaktinde namaz kılarak puan kazanabilecektir. Proje sonunda en çok puan kazananlar arasından kura ile yapılan çekilişte binlerce çocuğa sürpriz hediyeler verilecektir.

Yarışmayla ilgili tüm gelişmeler ve ayrıntılar www.haydicocuklarcamiye.com web sayfasında yayınlanacaktır. Ayrıca, yarışmacılara sosyal medya hesaplarımızdan ve e-posta, Whatsapp/SMS yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Projenin Uygulanacağı Yerler
Mekân sınırlaması yoktur, namaz vakti içerisinde eda edilmesi yeterlidir.

Amacı
6-13 yaş arası çocuklara namaz kılmayı sevdirmek, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza öncelikle Yaratıcı’nın sevgisini ve hoşnutluğunu kazandırma bilinci oluşturmak, sevgi, merhamet ve güven duygularını geliştirmektir.

Katılım Şartları Ve Başvuru

Yaş Sınırı
Projemize katılmak için yaş sınırlaması bulunmamaktadır (Ödül, 28 Ocak 2016 ile 28 Ocak 2009 doğumlular arasında çekilişle verilecektir.)

Katılım Bilgileri
Projeye katılmak isteyenlerin, www.haydicocuklarcamiye.com adresinde yayınlanmakta olan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.
Projeye başvuracak katılımcılardan aşağıdaki bilgiler talep edilecektir. (Başvuru formunda yer alan bilgiler 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır!)
• Adı ve Soyadı
• Doğum tarihi (kişinin ve velisinin açık rızası olmak kaydıyla)
• Projeye katılacağı il / İlçe
• Veli adı ve soyadı
• Veli telefon numarası (kişinin açık rızası olmak kaydıyla)
Başvuru formunu dolduran kişiler projeye katılmaya hak kazanırlar!
Projeye katılmak ücretsizdir!

Puanlama Sistemi

Nasıl Puan Kazanılır?
Katılımcı çocuklar namaz vaktinde tek başına veya camide cemaatle namaz kılarak puan kazanırlar.

Vakitlere Göre Namaz Puanları
• Sabah Namazı : 10 Puan (+3 Puan)
• Öğle Namazı : 5 Puan (+2 Puan)
• İkindi Namazı : 5 Puan (+2 Puan)
• Akşam Namazı : 5 Puan (+2 Puan)
• Yatsı Namazı : 8 Puan (+3 Puan)
Not: Camide cemaatle kılanlara yukarıda belirtildiği gibi ek olarak artı puan verilecektir.

Puanların İşaretlenmesi
Çocuklar namaz kıldıklarında veli tarafından otomasyon sistemi üzerinden işaretleme yapılır. Puan işaretleme görevi veliye aittir. İşaretleme yapılmaması halinde sorumluluk velinindir.

Hediyeler

Merkezi Hediyeler
Proje sonunda kız çocuklar için (280 ile 360 arası), erkek çocuklar için (300 ile 360 arası) puan kazananlar içerisinden, kura ile yapılan çekilişte binlerce çocuğa sürpriz hediyeler verilecektir.

Ebeveyn Hediyeleri
Projenin asıl ödülünün ebeveynler tarafından verilmesini istiyoruz. Kendi belirlediğiniz ödülü proje sonunda kendiniz temin ederek çocuğunuza hediye edebilirsiniz.

Hediye Çekilişi
Merkezi hediyelerin çekilişi 6 Şubat Pazar günü 18.00’de yapılacaktır.
Hediye kazanan kişiler, www.haydicocuklarcamiye.com ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır. Çekiliş sonucu hediye kazananlara SMS’le bilgi verilecektir. Çekilişten hediye kazanan yarışmacıların çekiliş yapıldığı günden itibaren 3 gün içerisinde adres bilgilerini www.haydicocuklarcamiye.com adresinden bildirmeleri gerekmektedir. Aksi durumda hediye yedekteki yarışmacıya devredilecektir.
Ödül kazanıp kazanmadıklarının takibini yarışmacıların kendilerinin yapması gerekmektedir.

Yurt Dışı Katılımcıları
Türkiye dışından kayıt yapan katılımcılar merkezi hediyelere dahil değildir. Yurt dışı katılımcılarının teşvik ve motivasyonu için ebeveyn tarafından hediye verilmesi tavsiye edilmektedir.

Bilgi İletişim
Adres : Küçük Çamlıca Mah. İkizler Çıkmazı No: 1/1 Üsküdar/İSTANBUL
Web : www.haydicocuklarcamiye.com
E-Posta : bilgi@haydicocuklarcamiye.com

Son Başvuru 30 Ocak 2022.

Yarışma Sitesi İçin Tıklayın.50 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
UFKA YOLCULUK YARIŞMASI
FEYZÜ'L KUR'AN
TİF
ÇEKÜD
AKRA FM
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret50190