• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

UFKA YOLCULUK ADAP KONULU YARIŞMA ONLİNE YAPILACAK.

Bizim için çok değerlisiniz!
Sevgili Yol Arkadaşlarımız,

Ufka Yolculuk olarak birinci önceliğimiz siz değerli yol arkadaşlarımızın ve gönüllülerimizin güvenliği ve sağlığıdır. Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan salgın hastalık ile ilgili ülkemizde ilk vakanın görüldüğü günden itibaren Ufka Yolculuk, gelişmeleri yakından takip etmiş ve muhtemel senaryoları değerlendirmeye almıştır.
Yaşanan bu kritik süreçte Ufka Yolculuk 8. Bilgi Yarışmasının yazılı sınavı 29 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilememiştir. Sosyal hayatı derinden etkileyen salgına karşı, ülkemizde alınan tedbirlerle etkin şekilde mücadele her alanda devam etmektedir. Gelinen süreçte salgının etkisinin devam etmesi ve normal hayata geçiş zamanının belirsiz olması nedeniyle yazılı bir sınavın yapılamayacağı ortaya çıkmıştır.
Ufka Yolculuk 8. Bilgi Yarışmasının yazılı sınavı yerine, 1. Aşama sınavda başarılı olarak, 2. Aşama sınava girmeye hak kazanan yarışmacılarımız için, 21 Haziran 2020 Pazar günü 08.00 – 20.00 saatleri arasında Online Sınav yapılacaktır.
Yarışmacılarımız sınav günü belirtilen saatler arasında herhangi bir zamanda interneti olan bir bilgisayar, tablet PC veya akıllı telefondan www.ufkayolculuk.com web sitesi üzerinden sisteme giriş yapılarak yarışmaya katılabilirler.
Yarışmacılarımızın sınav öncesinde, heyecanlarını atmaları ve sistemi test etmeleri için 14 Haziran Pazar günü Deneme Sınavı yapılacaktır. Deneme sınavına katılmak isteyen yarışmacılarımız 08.00 – 20.00 saatleri arasında web sitemiz üzerinden sisteme giriş yaparak katılabilirler. Deneme sınavının, Online Sınava olumlu/olumsuz hiçbir etkisi olmayacaktır.
Sınav sistemindeki değişiklik nedeniyle, ilkokul, ortaokul ve lise kategorisi merkez ödülleri güncellenmiştir. İl ödülleri proje ortağı STK’lar tarafından güncellenerek web sitemiz üzerinden açıklanacaktır. Güncel ödüllere buradan ulaşılabilir.
Desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür eder, ülkemiz ve insanlığın en kısa sürede bu olumsuz koşuldan kurtulmasını diler, hep birlikte bu süreci aşacağımız esenlik dolu günler temenni ederiz.


227 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
UFKA YOLCULUK YARIŞMASI
FEYZÜ'L KUR'AN
TİF
ÇEKÜD
AKRA FM
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret42710