• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

UFKA YOLCULUK-7 KÜLTÜR YARIŞMASININ YAZILI SINAVI, 17 MART 2019 PAZAR GÜNÜ SAAT 10:00'DA YAPILACAK

Server Gençlik ve Spor Kulübünün uluslararası çapta organize ettiği,  Kırşehir’de Ahi Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından düzenlenen “Güzel Ahlak” temalı ödüllü “7. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması”nda sona doğru yaklaşıldı.
    Türkçe ve Arapça olarak düzenlenecek yarışmanın yazılı sınavı tüm Türkiye’de olduğu gibi  17 Mart 2019 Pazar günü saat 10:00’da Kırşehir Merkezde Süleyman Türkmani İlkokulunda, , Kaman’da Kaman Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde, Akpınar’da Çok Programlı Anadolu Lisesinde, Çiçekdağı’nda Şehit Öğretmen Bayram Tekin Ortaokulunda, Boztepe’de Şehit Mustafa Gevrek İmam Hatip Ortaokulunda,  Mucur’da Merkez Atatürk İlkokulunda ve yine Mucur’da Kızıldağ Yeniyapan Ortaokulunda yapılacak.
 
Yarışmaya başvuranlar www.ufkayoluculuk.com sitesine girerek yarışma yerlerini ayrıntılı olarak öğrenebilirler. Yarışmaya gelirken yarışmacılarımız yanlarında kimlik ve kalem-silgi bulundurmaları yeterlidir.
 
Kırşehir’de kaybedeni olmayan Ufka Yolculuk Kültür Yarışmasına teveccüh göstererek kayıt olan tüm yarışmacımıza başarılar dileyerek katılımlarını bekler, bu yarışmanın organizasyonu için gayret gösteren tüm kardeşlerimize teşekkür ederiz. Yarışmaya dereceye girenlerin ödülleri yapılacak bir törenle takdim edilecek.
İrtibat Tel: 0 542 276 65 99- 0 535 448 53 87


126 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
UFKA YOLCULUK YARIŞMASI
FEYZÜ'L KUR'AN
TİF
ÇEKÜD
AKRA FM
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret22372